PYTANIA I ODPOWIEDZI

- Dbamy o to, aby nasze zasady i umowy były jasne i proste.

Jak mogę ubiegać się o pożyczkę?

Aby ubiegać się o szybką pożyczkę wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny na stronie www.finansoweposilki.pl, a następnie dokonać opłaty rejestracyjnej z Indywidualnego Konta Bankowego podanego w formularzu rejestracyjnym. Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej system wysyła tymczasowe hasło, które w przyszłosci pomoże Ci w zalogowaniu się do indywidualnego Profilu Użytkownika, w celu monitorowania swoich zobowiązań i wnioskowania o kolejne pożyczki. Pamiętaj, że Twoim ID użytkownika przy logowaniu jest zawsze Twój osobisty numer PESEL podany podczas rejestracji.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w finansoweposilki.pl?

  • wiek 18 do 73 lat 
  • brak zajmowanego eksponowanego stanowiska politycznego (PEP)
  • otrzymanie pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej

Co robić, gdy zgubiłem hasło?

Wyślij z numeru telefonu, który podałeś w formularzu rejestracyjnym wiadomość o treści: ZGUBIL na numer +48 799 448 089. Po otrzymaniu SMS-a zostanie wysłana wiadomość SMS oraz email z tymczasowym hasłem. W ID użytkownika zawsze wpisuj swój indywidualny numer PESEL. 

Podałeś błędny numeru PESEL podczas rejestracji, co zrobić?

Niezwłocznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr +48 85 871 00 49. 

Co zrobić w przypadku zmiany lub podania błędnego numeru rachunku bankowego?

Rozwiązanie jest bardzo proste. Ponownie dokonaj przelewu 1 grosza (0,01zł) potwierdzając tym samym rejestrację z właściwego rachunku bankowego. W tytule przelewu wpisz koniecznie: ZMIANA RACHUNKU BANKOWEGO i numer PESEL. 

Co to jest RRSO?

RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to informacja o całkowitym koszcie pożyczki jaki poniesie klient. Dzięki temu klient nie musi zastanawiać się i porównywać wysokość prowizji i odsetek przy różnych ofertach, a całkowity koszt wyrażony jest jedną wartością procentową. Im jest ona niższa, tym niższy jest koszt kredytu. RRSO jest liczony w stosunku rocznym.

Sposób wyliczenia RRSO dokładnie określa załącznik nr 4 do ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 r. nr 126, poz. 715 ze zm.)

Jak długo będę czekać na decyzję?

Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, zgodnie z kolejnością wpływu. Im szybciej dokonasz weryfikacji tożsamości, potwierdzając swój rachunek bankowy, tym prędzej prześlemy Ci SMS z decyzją pożyczkową. Jeśli chcesz byśmy rozpatrzyli Twój wniosek priorytetowo – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 85 871 00 49 . Doradca przedstawi możliwość uzyskania szybszej decyzji.

Czy dostanę pożyczkę, jeśli jestem zadłużony w bankach?

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca udzielamy pożyczek online jedynie osobom, które są zdolne regulować swoje zobowiązania finansowe. Zadłużenie w banku nie jest barierą, pod warunkiem, że otrzymasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej. 

Dlaczego odmówiono mi pożyczki?

Przy udzieleniu pożyczek kierujemy się zasadą odpowiedzialności. Nie chcemy, by nasza pożyczka była dla Ciebie zobowiązaniem, którego nie udźwigniesz. Każdorazowo dokonujemy oceny zdolności kredytowej klienta. Złożenie wniosku nie gwarantuje otrzymania pożyczki. 

Na jaki okres zawierana jest umowa?

Dla Twojej wygody, aby ułatwić Ci proces udzielania kolejnych pożyczek, okres obowiązywania umowy nie został określony. Jest to umowa na na czas nieokreślony. 

W jakich godzinach wypłacane są pożyczki?

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są 24/7, a wypłaty pożyczek realizowane w każdy dzień tygodnia.

Czy w tym samym czasie mogę otrzymać więcej pożyczek od finansoweposilki.pl?

W tym samym czasie nie możesz zaciągnąć więcej pożyczek na finansoweposilki.pl 

Czy mogę odstąpić od umowy?

W terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy przysluguje Ci prawo odstąpienia od umowy. W tym celu musisz wysłać na adres naszej siedziby stosowne oświadczenie w tej sprawie przed upływem 14 dni od zawarcia umowy. Wzór znajdziesz w swoim indywidualnym profilu użytkownika. 

Czy mogę dokonać zwrotu pożyczki szybciej?

Tak. Spłaty możesz dokonać w dowolnym momencie, przed terminem jej spłaty. 

Jakie koszty ponoszę biorąc pożyczkę?

Kładziemy nacisk na przejrzystość i uczciwość. Jeśli spłacasz w terminie, koszty są stałe i niezmienne. Jedynym kosztem pożyczki jest całkowity koszt pożyczki, który widzisz na suwaku podczas składania wniosku.

Kiedy pieniądze zostaną przelane na moje konto?

Pieniądze możesz otrzymać nawet kilka minut po otrzymaniu decyzji kredytowej. Obecnie wypłacamy je przelewem tradycyjnym z banku PKO BP. To, jak szybko pieniądze znajdą się na Twoim koncie zależy od tego, czy: – posiadasz konto w banku PKO BP. Jeśli posiadasz konto w innym banku to pieniądze otrzymasz w trakcie najbliższej sesji księgowań międzybankowych, następującej po wypłacie pożyczki.

Regulamin strony internetowej Umowa ramowa Tabela opłat i prowizji Polityka prywatności